NovoAbrasive
Виробництво абразивних кругів та дисків
Google Ads promotion
Задача
Знайти Дистриб'юторів в інших країнах. Вийти на ринки Казахстану, Узбекистану тощо.

Яку мету ставить перед нами компанія?
- 10 заявок на Дистриб'ютора в місяць
- 20 заявок на Отримання комерційної пропозиції та умов співпраці
Проблема
Немає налаштованої аналітики сайту, відстеження цілей, високої впізнаваності у країнах, у яких плануємо рекламуватися. Не було досвіду роботи із рекламою. Нема розуміння, наскільки люди готові залишати заявки на такий тип співпраці.
Немає відео та фото, які змогли б використовувати у рекламі. Точно є розуміння, що ця заявка не імпульсна і на неї людина має наважитися-дозріти. Немає розуміння, який буде період від першого дотику до залишеної заявки. У цій задачі дуже багато невідомих.Початковий стан клієнта
Відсутня реклама
Немає налаштованої аналітики та даних
Немає розуміння тривалості дозрівання клієнта
Немає розуміння, чи є попит на ринку
Що ми зробили?
Стратегія та Пріоритети
Насамперед ми створили стратегію просування на 3 місяці. Після цього потрібно було визначитись із першочерговістю завдань. Запланували фото та відеозйомку, для отримання якісного матеріалу для креативів. Підключили наш SMM підрозділ.
1
Google Analytics та збір аудиторії
Після узгодження плану ми налаштували Google Analytics. Налаштували збір демографічних даних, міждоменне відстеження та відстеження цілей. Включили збір аудиторії 30-540 днів для подальшої роботи з нею.
2
Пошукові кампанії
Почали з Брендової кампанії. Почали використовувати бренди конкурентів та цільові запити з тематики абразивних дисків та кругів. Запустили динамічні пошукові кампанії та компанії з частиною інформаційних запитів.
3
Ремаркетинг
Далі ми запустили банерну рекламу з новими фото та відео матеріалами на користувачів, які відвідували сайт. Через місяць роботи пошукова кампанія показала себе абсолютно не конкурентною. Проаналізувавши аудиторію та дані з Google Analytics було зроблено висновок, що брендова реклама не дає трафіку взагалі, а цільові та околоцільові запити приводять покупців, але не дистриб'юторів.
4
GDN та Відеореклама
Ремаркетинг покищо не давав результатів. Виходячи з нашої стратегії, наступними кроками був запуск Банерної реклами на місця розміщення, теми, аудиторії та ключові слова. Паралельно були готові рекламні ролики в YouTube, на які ми запустили відео рекламу (на аудиторії та окрема відеокампанія "Збільшення кількості конверсій").
5
Оптимізація
За перший місяць нам не вдалося виконати поставлені завдання з KPI навіть на 15%. Гіркота місяця дозволила зробити такі висновки. Пошук це не наша гра. Потрібно шукати ліди за допомогою GDN та відео реклами. У другому місяці з GDN ми стали отримувати більш цільову аудиторію, але частину таргетингу довелося виключити через нерелевантність. Відеореклама на "збільшення числа конверсій" показала свою результативність і ми стали отримувати запити з пошуку за брендом. Другий місяць вдалося виконати на 40% поставлені KPI. Через рік співпраці вдалося повністю виконати поставлену мету, а зараз стоїть нове завдання з виходу на нові ринки.
6
Яких результатів дійшли?
205 000
Кількість переглядів відео, які були продемонстровані в рекламних цілях
4
Кількість місяців на виконання поставлених KPI
6
Кількість країн, в яких вдалося знайти дистриб'юторів та побудувати співпрацю
Інсайти у роботі?
При роботі з сектором B2B допомагає розуміння ніші. Важливо розуміти, які кампанії варто зупинити, а яким ще потрібен час для отримання аналітики. У цьому чудово допомагає розуміння бізнесу та циклу закриття клієнта. Через рік роботи вдалося зрозуміти цикл угоди із звернення до закриття, кількість звернень до замовлення та суміжні інтереси дистриб'юторів, які виявилися зовсім відмінними від тих, які ми передбачали. Головним виявилося наявність якісних промо матеріалів та лояльність замовника для тесту різноманітних кампаній. Головним інсайтом були причини стати дистриб'юторами, які в різних країнах відрізнялися, дізнавшись які, ми змогли їх використовувати в креативах та істотно збільшити кількість звернень.
Данный отчет с Google Analytics показывает трафик на сайт и их поведение.
Доход находится под NDA.

NovoAbrasive
Виробництво абразивних кіл та дисків