Блог

Оновлення до Performance Max 2022

Google Ads
31 травня ми отримали лист із наступним змістом від підтримки Google Ads.

З липня 2022 року розумні торгові кампанії будуть переведені на режим Performance Max.

З липня по вересень 2022 року ваші існуючі розумні торгові кампанії будуть автоматично оновлені до кампаній з максимальною ефективністю, щоб ви були готові до святкового сезону 2022 року. Ви отримаєте повідомлення у своєму обліковому записі Google Реклама, коли ваші кампанії будуть готові до оновлення.

Компанії Performance Max засновані на розумних торгових кампаніях з новими функціями та даними, додатковим інвентарем та кращими можливостями автоматизації Google. Згідно з попереднім тестуванням, рекламодавці, які оновлюють розумні торгові кампанії до Performance Max, відзначають збільшення цінності конверсії в середньому на 12% за тієї ж чи більш високої рентабельності інвестицій у рекламу (ROAS).

Чого чекати після оновлення?

Кожна існуюча розумна торгова кампанія зі статусом «Активно» або «Зупинено» з датою закінчення в майбутньому стане новою окремою кампанією Performance Max з тим самим статусом. Ваші попередні налаштування кампанії та бюджет будуть автоматично перенесені до Performance Max з ідентичними або порівнянними функціями.

Ваші попередні розумні торгові кампанії матимуть статус «Видалено», а історична статистика ефективності, як і раніше, буде доступна у ваших розумних торгових кампаніях лише для читання. Ви більше не можете створювати нові розумні торгові кампанії.

Наступні кроки

Якщо ви хочете оновити свої розумні торгові кампанії самостійно, ви можете зробити це за допомогою інструменту в один клік Google Ads.

В іншому випадку ваші розумні торгові кампанії отримають право на автоматичне оновлення з липня 2022 р., і вам не потрібно робити жодних додаткових дій.

Як перетворити розумні торгові й місцеві кампанії на кампанії з максимальною ефективністю



І під кінець відповідь на важливе питання. 

Чи можна запускати звичайні торгові кампанії?

Так. Після оновлення ви й надалі зможете проводити ці кампанії, а наявні звичайні торгові кампанії у вашому обліковому записі не буде перетворено.


Сподіваємось інформація була корисна, ваш BigLead!