Блог

Що таке контекстна реклама Google Ads?

Google Ads
Контекстна реклама — це різні оголошення (текстові, графічні, відео), які показуються користувачам відповідно до їх пошукових запитів, інтересів або поведінки в інтернеті. Контекстна реклама показується в пошукових системах, різних сайтах, в мобільних додатках та інших ресурсах. В данному випадку ми розглянемо інформацію про те, що таке контекстна реклама Google Ads?

Як виглядає пошукова контекстна реклама у Google:
Так виглядає контекстна реклама Google Ads на комп'ютері.

Контекстна реклама — це вже не просто оголошення, що відображаються відповідно до вмісту веб-сторінки, на якій вони розміщуються. Сьогодні це потужний і високоточний інструмент досягнення ваших потенційних клієнтів в Інтернеті. За допомогою сучасних інструментів, які є зараз в Ads можна дуже тонко виділити свою аудиторію та донести саме їй своє рекламне повідомлення. Таким чином, використовуючи Ads, ви максимально ефективно використовуєте свої рекламні бюджети та швидко отримуєте ваших клієнтів.

Мережі контекстної реклами Ads

Google Ads може демонструватися у двох мережах:
  • Пошукова мережа — реклама в цій мережі показується користувачам поруч із результатами пошукової видачі у відповідь на пошукові запити. Простими словами, що користувач запитував у Google, він і показує у відповідь.
  • Контекстно-медійна мережа — реклама Ads, яка відображається на сайтах-партнерах Google (які розмістили код реклами Google на сторінках своїх сайтів)

Відмінності реклами в Пошуковій та Контекстно-Медійній мережі:
  • У пошуковій мережі можуть відображатися лише текстові оголошення, а в контекстно-медійній мережі, і текстові оголошення, і банери, і відеореклама.
  • У КМС можна платити і за покази, і за кліки, а в пошуковій мережі – тільки за кліки
  • Поведінка користувача в пошуковій мережі та в контекстно-медійній мережі принципово відрізняється. Тому сам принцип подачі реклами, рекламне повідомлення, показники реклами (CTR, вартість за клік тощо) відрізнятимуться.

Контекстна реклама на різних пристроях
Google Ads на смартфоні IPhone:
Реклама Google Ads на мобільних пристроях буде приносити результат тільки в тому випадку, якщо у вас є мобільна версія сайту, якщо її немає, то показ реклами на мобільних пристроях слід відключити.

За останні роки Google Ads також додав можливість налаштовувати в кабінеті рекламу на YouTube канал, Локальну рекламу вашого магазину в Google картах, не забуваємо про товарні оголошення, реклама в Gmail та багато іншого.

*Перш ніж дати рекламу в Google Ads, дуже важливо визначитися з цілями реклами. Ціна контекстної реклами для клієнта зазвичай складається з бюджету, який необхідно завести в Google Ads, а також комісійні агенції, що обслуговує його контекстну рекламу.

Переваги контекстної реклами:
  • Ненав'язливість. У пошуковій мережі реклама показується лише тим користувачам, які активно цікавляться вашим товаром чи послугою.
  • Швидкість запуску. Оголошення з'являються майже відразу після налаштування рекламної кампанії та поповнення балансу Ads.
  • Точність. Завдяки різним методам націлення контекстну рекламу можна максимально точно налаштувати саме на вашу цільову аудиторію.
  • Гнучкість. Ads дозволяє швидко змінювати налаштування облікового запису та спрямовувати рекламу в русло максимальної ефективності.
  • Можливість платити лише за результат. У контекстній рекламі є можливість налаштувати оплату лише за отримані конверсії, які попередньо ми самі встановлюємо.

Сподіваємось інформація була корисна, ваш BigLead!