Блог

Новини контекстної реклами 2022 року

Google Ads
Ми вирішили поділитися з вами новинками, які можливо для когось вже й не новина, але про них точно потрібно знати. Новини контекстної реклами 2022 року. 

Звіти про розташування для кампаній Performance Max
Google Ads запустив звіти про розташування для кампаній Performance Max. Вони дозволяють дізнатися, на яких майданчиках показувалися оголошення та скільки показів було. Щоб переглянути нові звіти, у верхній панелі Google Ads потрібно відкрити меню «Звіти», вибрати «Стандартні звіти» та «Інше». У українській версії кабінету необхідний пункт називається «Кампанії з максимальною ефективністю: місця розміщення».

Topics API – нова технологія замість FLoC та відстеження cookie
Google анонсував нову технологію таргетування реклами, яка має замінити відстеження сторонніх cookie у 2023 році. Topics буде аналізувати історію переглядів браузера і визначати п'ять користувачів, що цікавлять тим, відповідно до яких йому буде показуватися реклама. Кожні три тижні зібрана інформація видалятиметься. Користувач зможе переглядати список тем у браузері, виключати окремі інтереси або повністю вимкнути Topics.

Вибір моделі атрибуції на рівні ресурсу та атрибуція на основі даних у Google Analytics 4
У Google Analytics 4 стало можливо вибирати модель атрибуції на рівні ресурсу та з'явилася атрибуція на основі даних (Cross-Channel Data-Driven Attribution, DDA). Атрибуція на основі даних буде застосовуватись до метриків «Конверсії», «Спільний дохід», «Дохід від реклами» та «Дохід від покупок».

І останнє – це оновлення Smart Google Shopping, яке ми вже розібрали у цій статті.

Ваш BigLead!