Блог

Кампанії з номером телефону в Google Ads

Google Ads
Кампанії лише з номером телефону в Google Ads

Пошукова система Google дозволяє рекламодавцям використовувати тип кампанії "Тільки номер телефону", щоб сфокусуватися саме на отриманні дзвінків. При натисканні на таке оголошення користувач не потрапляє на посадкову сторінку, як завжди, а відразу дзвонить до компанії. Такі оголошення будуть відображатися лише на пристроях, з яких можна здійснювати дзвінки, - смартфони, планшети.

Найчастіше кампанії лише з номером телефону використовуються, щоб «дотягнутися» до людей, які перебувають у дорозі. Класичний приклад: виклик евакуатора, піцца та термінові послуги. Все, що тут потрібне, - це дзвінок.

*приклад, як візуально клієнт бачить оголошення "лише номер телефону"

Реклама "Тільки номер телефону" створюється, як і рекламна кампанія на пошуку, з використанням ключових слів та оголошень. Варто зазначити, що в заголовку видно номер телефону замість URL, а також кнопка зателефонувати, при натисканні на яку стягується плата, як за стандартний клік за оголошенням.

За фактом, використовуючи таку рекламу, підприємець платить не за перехід на сайт, а за корисну цільову дію телефонний дзвінок. Плата як за клік, а результат – одразу звернення!

В яких нішах можна використовувати цей вид реклами:
 • автосервіси/евакуатори;
 • ремонт офісної техніки;
 • ресторани/піцерії.

Як налаштувати рекламну кампанію «лише телефонні дзвінки»
Щоб налаштувати правильно кампанію, необхідно дотримуватися наступного алгоритму:
 • Визначити мету. Мета має виглядати приблизно так: "Отримати 50 дзвінків за ціною не більше 5 $ за дзвінок";
 • На підставі мети необхідно ретельно опрацювати семантичне ядро, яке максимально відповідатиме потребам ринку;
 • Створити рекламну кампанію на пошуку, тип – лише номер телефону.

5 Правил для успішного запуску
 • Використовуйте URL-адресу. Це дуже важливо, тому що у вас немає заголовка (заголовок – це номер телефону), немає й посадкової сторінки. Потрібно використовувати цей блок максимально для посилення оголошення. У відображуваній URL-адресі можна впровадити ключове слово, або навіть заклик до дії.
 • Тестуйте текст. Текст оголошення має бути коротким та дуже точно таргетованим. Є тільки 2 рядки по 35 символів, щоб спонукати людину зателефонувати до вас. Ключове слово також має бути тут присутнім.
 • На старті – ставки вищі. Під час запуску кампанії краще підвищити ставки та зайняти першу-другу позицію у видачі. Нехай і з витратами, але ви матимете цінну статистику, яку можна використовувати для подальшої оптимізації. Адже нижче за 1-2 позиції користувач смартфона може в принципі й не дійти.
 • Ключові слова – гарячі. Переконайтеся, що ви використовуєте лише гарячі ключі, які з найбільшою ймовірністю призведуть до дзвінка від вашої цільової аудиторії. Оголошення націлені на людей зі сформованим наміром.
 • Геотаргетинг. Для локального бізнесу важливо налаштувати геотаргетинг. Дзвінок повинен прямувати до філії, найближчої до місця здійснення дзвінка. Крім того, геотаргетинг потрібно використовувати, коли з певного району надходять якісніші дзвінки, ніж з інших районів. Відповідно є сенс підвищити ставки для більшої кількості показів саме там.

Для деяких видів бізнесу рекламна кампанія «Тільки номер телефону» — абсолютна необхідність. Для інших навпаки, можуть знизити кількість конверсій, так як подібні оголошення не дають можливості перейти на сайт. Чи дійсно потрібний такий вид реклами конкретному бізнесу — прогнозуйте і тестуйте!

Тепер інструкція по налаштуванню

1.Переходимо на сайт Google Ads;
2.Вибираємо ціль кампанії продажі;


3.Потім вибираємо тип рекламної кампанії - Пошукова та вибираємо країну та номер;

 
4.Даємо назву кампанії та натискаємо кнопку "створити";
5.Вказуємо бюджет кампанії та стратегії призначення ставок;


6.Додаємо язик інтерфейсу користувача та вказуємо локацію


7.Додаємо ключові слова та лінк на веб сторінку


8.Створюємо рекламне оголошення;


9.Додаємо розширення до кампанії та публікуєте її. Чекаємо на кліентів.

Сподіваємось вам вдалось налаштувати кампанію та допомогти своїм кліентам.
Ваш BigLead!