Пошукова система Google дозволяє рекламодавцям використовувати тип кампанії "Тільки номер телефону", щоб сфокусуватися саме на отриманні дзвінків. При натисканні на таке оголошення користувач не потрапляє на посадкову сторінку, як завжди, а відразу дзвонить до компанії. Такі оголошення будуть відображатися лише на пристроях, з яких можна здійснювати дзвінки, - смартфони, планшети.
Найчастіше кампанії лише з номером телефону використовуються, щоб «дотягнутися» до людей, які перебувають у дорозі. Класичний приклад: виклик евакуатора, піцца та термінові послуги. Все, що тут потрібне, - це дзвінок.

Реклама "Тільки номер телефону" створюється, як і рекламна кампанія на пошуку, з використанням ключових слів та оголошень. Варто зазначити, що в заголовку видно номер телефону замість URL, а також кнопка зателефонувати, при натисканні на яку стягується плата, як за стандартний клік за оголошенням.
За фактом, використовуючи таку рекламу, підприємець платить не за перехід на сайт, а за корисну цільову дію телефонний дзвінок. Плата як за клік, а результат – одразу звернення!
В яких нішах можна використовувати цей вид реклами:
- автосервіси/евакуатори;
- ремонт офісної техніки;
- ресторани/піцерії.
Як налаштувати рекламну кампанію «лише телефонні дзвінки»
Щоб налаштувати правильно кампанію, необхідно дотримуватися наступного алгоритму:
- Визначити мету. Мета має виглядати приблизно так: "Отримати 50 дзвінків за ціною не більше 5 $ за дзвінок";
- На підставі мети необхідно ретельно опрацювати семантичне ядро, яке максимально відповідатиме потребам ринку;
- Створити рекламну кампанію на пошуку, тип – лише номер телефону.
5 Правил для успішного запуску
- Використовуйте URL-адресу. Це дуже важливо, тому що у вас немає заголовка (заголовок – це номер телефону), немає й посадкової сторінки. Потрібно використовувати цей блок максимально для посилення оголошення. У відображуваній URL-адресі можна впровадити ключове слово, або навіть заклик до дії.
- Тестуйте текст. Текст оголошення має бути коротким та дуже точно таргетованим. Є тільки 2 рядки по 35 символів, щоб спонукати людину зателефонувати до вас. Ключове слово також має бути тут присутнім.
- На старті – ставки вищі. Під час запуску кампанії краще підвищити ставки та зайняти першу-другу позицію у видачі. Нехай і з витратами, але ви матимете цінну статистику, яку можна використовувати для подальшої оптимізації. Адже нижче за 1-2 позиції користувач смартфона може в принципі й не дійти.
- Ключові слова – гарячі. Переконайтеся, що ви використовуєте лише гарячі ключі, які з найбільшою ймовірністю призведуть до дзвінка від вашої цільової аудиторії. Оголошення націлені на людей зі сформованим наміром.
- Геотаргетинг. Для локального бізнесу важливо налаштувати геотаргетинг. Дзвінок повинен прямувати до філії, найближчої до місця здійснення дзвінка. Крім того, геотаргетинг потрібно використовувати, коли з певного району надходять якісніші дзвінки, ніж з інших районів. Відповідно є сенс підвищити ставки для більшої кількості показів саме там.
Для деяких видів бізнесу рекламна кампанія «Тільки номер телефону» — абсолютна необхідність. Для інших навпаки, можуть знизити кількість конверсій, так як подібні оголошення не дають можливості перейти на сайт. Чи дійсно потрібний такий вид реклами конкретному бізнесу — прогнозуйте і тестуйте!
Тепер інструкція по налаштуванню
1.Переходимо на сайт Google Ads;
2.Вибираємо ціль кампанії продажі;

3.Потім вибираємо тип рекламної кампанії - Пошукова та вибираємо країну та номер;

4.Даємо назву кампанії та натискаємо кнопку "створити";
5.Вказуємо бюджет кампанії та стратегії призначення ставок;

6.Додаємо язик інтерфейсу користувача та вказуємо локацію

7.Додаємо ключові слова та лінк на веб сторінку

8.Створюємо рекламне оголошення;

9.Додаємо розширення до кампанії та публікуєте її. Чекаємо на кліентів.
Сподіваємось вам вдалось налаштувати кампанію та допомогти своїм кліентам.
Ваш BigLead!