Блог

Як показувати рекламу в Google Картах?

Google Ads
Розміщення в Google Картах - це розширення пошукової реклами, що дозволяє бізнесу стати ще помітнішим та залучати більше користувачів.

Якщо ви цікавилися рекламою в Google Картах, то, напевно, читали статтю у довідці «Про місцеві пошукові оголошення». Після прочитання виникає резонне питання: «Чи можливо відокремити розміщення в Картах від пошукової реклами?». У цій статті ми дамо відповідь на це запитання та розповімо, як ефективно просуватися у Картах.

Реклама в Google Картах запускається за допомогою розширення "Адреси" в пошуковій кампанії, як місце розташування в Медійній мережі, як Локальна кампанія та за допомогою Perfomance Max в Google Ads. При цьому реклама відображається, якщо у сервісі Google Мій Бізнес створено сторінку компанії. Тому давайте розбиратися з усім по порядку: як створити профіль компанії, як оцінювати ефективність розміщення та які налаштування вибрати.

Як виглядає реклама в Google Картах?

Щоб побачити приклади рекламних оголошень, достатньо в пошуковому рядку Google Карт ввести запит "піцци поруч" - і у видачі ми побачимо рекламу.


Якщо ви ще не рекламуєтеся в Google Картах, рекомендуємо спочатку провести невеликий конкурентний аналіз та з'ясувати, хто з ваших конкурентів просувається таким чином.

Додаємо компанію в Google my business (https://www.google.com/intl/uk_ua/business/)

Перше, що вам необхідно зробити, — створити обліковий запис у Google Мій Бізнес та додати інформацію про компанію: адресу, контакти, юридичну інформацію.

Вкажіть фактичну адресу організації та перевірте вірність індексу – вам прийде лист для підтвердження організації. Якщо ви обслуговуєте клієнтів у межах одного міста/області, це варто вказати у налаштуваннях. Вкажіть номер телефону компанії , а також адресу сайту та всю додаткову інформацію, доступну для вашого типу компанії, вона відображатиметься у видачі. Якщо сайту немає, ви можете зібрати його всередині системи. Ідеальна формула назви компанії Google Мій Бізнес така: Назва + ключове слово/основна послуга. В описі організації вкажіть основний вид діяльності компанії, що вона виробляє, або які послуги надає. Також необхідно заповнити годинник роботи компанії, можна вказати особливий графік роботи у святкові дні.

*інтерфейс Google my businessКоли компанія збере понад п'ять відгуків у Google Мій Бізнес з оцінкою від 3,5 зірок, ця інформація почне відображатися в пошуковій видачі. Завдяки оцінкам підвищується лояльність користувачів, а сам профіль краще ранжується у пошуковій видачі.

Рекомендуємо додати атрибути — додаткову інформацію про компанію, яка буде відображена на сторінці. Вони допомагають користувачам дізнатися більше про вас. Є об'єктивні (наприклад, наявність стоянки) та суб'єктивні (популярність у місцевих жителів). Останні заповнюються на основі відгуків, надісланих вашими клієнтами в Google. Які саме атрибути доступні, залежить від зазначеної категорії при реєстрації. Вкажіть в атрибутах способи оплати вашої організації, ставлення до тварин, наприклад, dog friendly і так далі. Додайте логотип, фотографії інтер'єру, продукту чи колективу. Це допоможе підвищити впізнаваність вашого бренду та полегшить користувачеві навігацію.

Щоб завершити створення облікового запису, необхідно заявити права на сторінку Google Мій Бізнес. Підтвердити дані можна декількома способами, однак деякі з них не доступні для всіх компаній. Найбільш зручний варіант - підтвердження за номером телефону, автовідповідач одразу повідомить п'ятизначний код, який ви введете у відповідне поле.

Але оскільки цей варіант підтвердження доступний не для всіх компаній, найімовірніше, вам буде доступне підтвердження лише поштою. Для цього необхідно вказати контактну особу, яка отримає лист, та фактичну географічну адресу. Лист буде доставлений протягом 26 днів, а сам пін-код є дійсним 30 днів від моменту замовлення коду (оформлення заявки).

Що далі?

Як тільки ви підтвердите бізнес та отримаєте декілька відгуків, можна займатися просуванням. Якщо вас цікавить показ тільки на картах, то найкраще підійде Локальна кампанія. Вона не складна в налаштуванні, але для її запуску потрібні фото та відео. Якщо ви не фахівець у рекламі, то рекомендуємо спробувати цей вид рекламної кампанії. За більш якісним налаштуванням або налаштуванням інших типів кампаній можете звернутися до нас або до будь-якої агенції інтернет-реклами.

Саме такий вигляд має потрібний тип вашої кампанії.


*Якщо на момент вашого запуску такий тип вже не дійсний, а до цього все і йде, то ви точно зможете налаштувати покази на картах за допомогою Perfomance Max campaign. Інструкція по лінку - https://bigleadagency.com/tpost/lc7x3tb8l1-google-performance-max-scho-tse-yak-viko

Ваш BigLead!