Блог

Як пройти модерацію в Google Ads

Google Ads
Модерація у рекламних системах – це не завжди просто. Розбираємо, як відбувається модерація в Google Ads і які статуси може виставити система оголошенням.

Процес перегляду оголошень модераторами Google Ads триває до трьох робочих днів. Під час перевірки оцінюються кілька параметрів, включаючи налаштування рекламної кампанії, ключові слова та сайт.

Якщо буде знайдена будь-яку невідповідність правилам, модератори напишуть вам про це на email (якщо ви працюєте з Ads).

У листі модератори помітять проблемне оголошення чи ключове слово. Крім того, у вашому обліковому записі з'явиться сповіщення, яке інформує про відхилення. Наприклад, якщо з'ясується, що сайт, на який веде оголошення, не працює, оголошення змінить статус на «Відхилено» і вам прийде лист із зазначенням причин відхилення.

На етапі розгляду вашому оголошення надається один із наведених нижче статусів:

  • На розгляді. Оголошення ще не пройшли перевірку та не відображаються в Ads;
  • Попередньо допущено. Оголошення проходять перевірку, але можуть відображатися на сторінках пошуку Google;

  • Схвалено. Оголошення можуть відображатися у всіх рекламних мережах;

  • Схвалено (не для сімейного перегляду). Оголошення вважаються такими, що не підходять для деяких аудиторій. Під цю категорію, наприклад, підпадає реклама азартних ігор та сайтів знайомств. Такі оголошення не будуть видно користувачам, які включили Безпечний пошук. Крім того, деякі ресурси в рекламній мережі Google не приймають оголошення категорій "Тільки для дорослих" та "Не для сімейного перегляду";

  • Схвалено (тільки для дорослих). Оголошення класифікуються як призначені лише для дорослих (18+). Під цю категорію, наприклад, підпадає реклама сайтів, де містяться зображення оголених людей. Такі оголошення відображаються лише за запитами відповідного характеру та ніколи – користувачам, які включили Безпечний пошук. Крім того, деякі ресурси в рекламній мережі Google не приймають оголошення категорій "Тільки для дорослих" та "Не для сімейного перегляду". У деяких країнах показ такої реклами заборонено.

  • Схвалено (з обмеженнями). Об'яви допускаються до показу лише у певних країнах, на певних пристроях та за певними пошуковими запитами;

  • Відхилено. Оголошення з таким статусом порушують правила Ads щодо реклами і не показуватимуться, поки ви не вирішите проблему. Для цього необхідно з'ясувати, яке саме правило було порушено, а потім змінити оголошення;

  • Сайт заблоковано. Цей статус означає, що на сайті, що рекламується, порушені правила реклами Ads, тому він заблокований. Оголошення не відображатимуться, доки ви не вирішите проблему. Для повторної активації необхідно з'ясувати, яке саме правило було порушено, а потім змінити сайт.Сподіваємось, що ця стаття була вам корисною!